O mnie

Witaj!

nazywam się Izabela Zalewska-Kantek, moja marka to “Theia”.

Od zawsze idę duchową ścieżka rozwoju. Zasiadam w Kręgach Kobiet, uczestniczę w obrzędach i ceremoniach m.in. związanych cyklami rocznymi. Ukończyłam Studium Naturalnych Metod Leczenia “Medikon” i wspierałam kobiety po mastektomii. Jestem mistrzem-nauczycielem reiki. Prowadzę również terapię manualną w zakresie masażu klasycznego.

Kilka lat temu zawołały mnie misy dźwiękowe i do chwili obecnej dają mi radość oraz możliwość komunikacji  ponad podziałami za pomocą harmonijnych, pozytywnych wibracji. Uczyłam się posługiwać nimi w Akademii Petera Hess’a, gdzie ukończyłam czterostopniowy kurs z dyplomem praktyka terapii dźwiękiem.  

Jestem architektem krajobrazu zajmującym się problematyką hortiterapii oraz edukacyjną rolą ogrodu w rozwoju dziecka. Projektuję ogrody prywatne i publiczne, organizuję warsztaty rozszerzające wiedzę przyrodniczą i utrwalające zachowania proekologiczne.

Moją domeną jest tkanina artystyczna. Pod marką “Theia. TEXTILES & GARDENS” tworzę batiki tematycznie związane z kobiecą naturą i mitologią. Barwię tkaniny w sporządzonych przez siebie barwnikach roślinnych i zdobię je odbiciami liści za pomocą techniki eco-printu, zwanego przeze mnie “liściodrukiem”. Posługuję się wyłącznie naturalnymi surowcami, często przetwarzam i nadaję drugie życie konfekcji już niechcianej. Jestem członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków.

Zapraszam do zapoznania się z moją działalnością terapeutyczną “Theia. Naturoterapia” oraz edukacyjno-artystyczną “Theia. TEXTILES & GARDENS”